Lekcje Gitary Szczecin

Nauka gry na gitarze Szczecinie kierowane są do dzieci, młodzieży i osób dorosłych

INDYWIDUALNE LEKCJE GRY NA GITARZE

MGR Krzysztof Witko

Gitarzysta, multiinstrumentalista, psycholog.
Od pięciu lat zaraża pasją do muzyki będąclekcje gitary Szczecin wiernym zasadzie „gra to przyjemność”. Zaczynał na gitarze klasycznej, spędzając sześć lat w klasie Wojciecha Szymańskiego. Lauret wielu konkursów gitarowych i uczestnik warsztatów. Oprócz materiału klasycznego, grał także flamenco w zespole Con Fuoco. Od 2008 roku rozwija się głównie na gitarze elektrycznej, choć gra palcami niezmiennie jest jego prawdziwym zamiłowaniem.
Związany ze szczecińską sceną muzyczną udzielał się min. w projektach artrockowych, stonerowych, HC czy post-deathmetalowych. Obecnie pracuje nad nowym materiałem dla dwóch zespołów. Nauka gry na gitarze z Krzysztofem to sama przyjemność i zabawa. Pozytywna charyzma oraz zamiłowanie do muzyki przenoszą się na samego ucznia. Lekcje gitary szybko przynoszą upragnione efekty.

Koszt lekcji na gitarze – 60 zł (45minut)