Lekcje Kontrabasu Szczecin

Lekcje kontrabasu kierowane są do dzieci, młodzieży i osób dorosłych.

INDYWIDUALNE LEKCJE GRY NA KONTRABASIE W SZCZECINIE

Ewa Kuźmińska

Edukację muzyczną i naukę gry na fortepianie rozpoczęła w wieku 5 lat u mgr J.Wawrzynkiewicz – wybitnej pianistki, odnoszącej wiele sukcesów pedagogicznych ( jej uczniowie są solistami koncertującymi na całym świecie). W wieku 7 lat zdała egzaminy do Szkoły Muzycznej I stopnia, przez 6 kolejnych lat kształciła się w klasie mgr E.Sviridenko oraz mgr M. Oganowskiego. Już jako dziecko odnosiła wiele sukcesów muzycznych, koncertowała w Polsce oraz za granicą –  na Florydzie, w Rzymie, Nowym Jorku oraz Wyspach Bahama.33468467_582804682086661_788927991253041152_n Po ukończeniu Szkoły Muzycznej I stopnia kontynuowała naukę w Zespole Szkół Muzycznych im. Feliksa Nowowiejskiego w Szczecinie w klasie kontrabasu mgr Grzegorza Kmity. W czasie trwającej edukacji brała udział w wielu kursach orkiestrowych oraz doskonaliła swój warsztat pod okiem  m.in. z Krzesimirem Dębskiego, Radzimira  Dębskim, Jacka Kraszewskiego, Wolfganga Spitza, Michała Dobrzyńskiego. W ciągu 5 lat swojej przygody z orkiestrą „ Pomerania” zagrała dziesiątki koncertów w Polsce oraz w Niemczech. W liceum współpracowała również z Orkiestrą Zamkową pod batutą śp. Stanisława Sadłowskiego. Nie będąc jeszcze studentką grała w Orkiestrze Akademii Sztuki na Konkursach Wokalnych – Giulio Perotti Gesangwettbewerb. Uczestniczyła w Festiwalach Kontrabasowych ulepszając swój warsztat pod okiem najlepszych kontrabasistów na całym świecie.

Od 2013 roku jest studentką Akademii Sztuki w Szczecinie w klasie kontrabasu mgr Grzegorza Kmity oraz mgr Karola Nasiłowskiego. W 2015 roku wraz z zespołem „ W punkt” zdobyła wyróżnienie na Spotkaniach Młodych Artystów i Kompozytorów  Piosenki „SMAK” im. Janusza Kofty. Czynnie uczestniczy w muzycznym życiu Szczecina biorąc udział w wielu projektach oraz koncertując solo, z zespołem czy orkiestrą. Oprócz działalności koncertowej od  7 lat udziela lekcji gry na fortepianie, kontrabasie oraz uczy przedmiotów teoretycznych.

KOSZT nauki gry na kontrabasie – 50 zł (45 minut)