Lekcje Pianina Szczecin

Lekcje pianina w Szczecinie kierowane są do dzieci, młodzieży i osób dorosłych.

INDYWIDUALNA NAUKA GRY NA PIANINIE W SZCZECINIE

Mgr Paula Ponichtera

Czynnie grająca pianistka, dyrygentka, pedagożka, teoretyczka i szkoleniowiec. Laureatka wielu konkursów teoretycznych oraz pianistycznych.

W wieku 6 lat rozpoczęła naukę w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia w Świnoujściu, w klasie magister Joanny Kosętka oraz magister Izabelli Włodarczyk-Reksela. Już na tym etapie edukacji muzycznej zdobywała nagrody na konkursach pianistycznych oraz brała udział w wielu warsztatach w całej Polsce.

nauka gry na pianinie szczecin

Dalszą naukę kontynuowała w Zespole Szkół Muzycznych im. Feliksa Nowowiejskiego w Szczecinie, w klasie profesora Artura Cieślaka. W tym czasie swoje umiejętności doskonaliła na ogólnopolskich i międzynarodowych kursach oraz warsztatach pod kierunkiem wybitnych profesorów, między innymi brała udział w największym w Europie Letnim Kursie Pianistycznym dla uczniów i nauczycieli fortepianu, pod kierunkiem profesora Krzysztofa Rynkiewicza. Wielokrotnie uczestniczyła w międzynarodowych warsztatach kameralistyki fortepianowej.

W roku 2016 ukończyła Akademię Sztuki w Szczecinie, w klasie profesor Sylwii Fabiańczyk-Makuch. Zdobywając przy tym tytuł absolwentki dyrygentury chóralnej.

Posiada wieloletnie doświadczenie pedagogiczne i sceniczne. Organizuje liczne koncerty, warsztaty oraz szkolenia muzyczne. Wielokrotnie uczestniczyła w konferencjach naukowych oraz warsztatach z emisji głosu, propedeutyki scenicznej, aktorstwa oraz psychologii muzyki.
Od sześciu lat prowadzi własną praktykę nauczania oraz pracuje w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia w Świnoujściu. Nauka gry na pianinie z Paulą naszej szkole muzycznej w Szczecinie to prawdziwa przyjemność.

Koszt lekcji pianina w Szczecinie – 50 zł (60 min)

mgr Aleksander Jastrząb

Pianista i wielbiciel instrumentów klawiszowych pod każdą postacią. Od 2001 roku czynnie współpracujący z wieloma szczecińskimi projektami i muzykami m.in. Szczecin Gospel Choir, Cotton Fields, Bossa Na Boca, Serre M’mharry, Justyna Sawicka, Blue Crow, Lesja. Kompozytor i aranżer, fan muzyki jazz-fusion, gospel i soul. Więcej informacji na funpage.nauka gry na pianinie szczecin

Koszt lekcji pianina – 65 zł (45min)

Ewa Kuźmińska

Edukację muzyczną i naukę gry na fortepianie rozpoczęła w wieku 5 lat u mgr J.Wawrzynkiewicz – wybitnej pianistki, odnoszącej wiele sukcesów pedagogicznych ( jej uczniowie są solistami koncertującymi na całym świecie). W wieku 7 lat zdała egzaminy do Szkoły Muzycznej I stopnia, przez 6 lat uczyła się w klasie mgr E.Sviridenko oraz mgr M. Oganowskiego. Już jako dziecko odnosiła wiele sukcesów muzycznych, koncertowała w Polsce oraz za granicą –  na Florydzie, w Rzymie, Nowym Jorku oraz Wyspach Bahama.lekcje pianina szczecin

Po ukończeniu Szkoły Muzycznej I stopnia rozpoczęła naukę w Zespole Szkół Muzycznych im. Feliksa Nowowiejskiego w Szczecinie w klasie kontrabasu mgr Grzegorza Kmity. W tym czasie brała udział oraz doskonaliła swój warsztat w wielu kursach orkiestrowych m.in. z Krzesimirem Dębskim, Radzimirem  Dębskim, Jackiem Kraszewskim, Wolfgangiem Spitzem, Michałem Dobrzyńskim. W ciągu 5 lat swojej przygody z orkiestrą „ Pomerania” zagrała dziesiątki koncertów w Polsce oraz w Niemczech. W liceum współpracowała również z Orkiestrą Zamkową pod batutą śp. Stanisława Sadłowskiego. Nie będąc jeszcze studentką grała w Orkiestrze Akademii Sztuki na Konkursach Wokalnych – Giulio Perotti Gesangwettbewerb. Uczestniczyła w Festiwalach Kontrabasowych ulepszając swój warsztat pod okiem najlepszych kontrabasistów na całym świecie.

Od 2013 roku jest studentką Akademii Sztuki w Szczecinie w klasie kontrabasu mgr Grzegorza Kmity oraz mgr Karola Nasiłowskiego. W 2015 roku wraz z zespołem „ W punkt” zdobyła wyróżnienie na Spotkaniach Młodych Artystów i Kompozytorów  Piosenki „SMAK” im. Janusza Kofty. Czynnie uczestniczy w muzycznym życiu Szczecina biorąc udział w wielu projektach oraz koncertując solo, z zespołem czy orkiestrą. Oprócz działalności koncertowej od  7 lat udziela lekcji gry na fortepianie, kontrabasie oraz uczy przedmiotów teoretycznych.

Koszt nauki gry na pianinie – 50 zł (60 min)