Lekcje Pianina Szczecin

Lekcje pianina w Szczecinie kierowane są do dzieci, młodzieży i osób dorosłych.

INDYWIDUALNA NAUKA GRY NA PIANINIE W SZCZECINIE

Mgr Paula Ponichtera

Czynnie grająca pianistka, dyrygentka, pedagożka, teoretyczka i szkoleniowiec. Laureatka wielu konkursów teoretycznych oraz pianistycznych.

W wieku 6 lat rozpoczęła naukę w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia w Świnoujściu, w klasie magister Joanny Kosętka oraz magister Izabelli Włodarczyk-Reksela. Już na tym etapie edukacji muzycznej zdobywała nagrody na konkursach pianistycznych oraz brała udział w wielu warsztatach w całej Polsce.

nauka gry na pianinie szczecin

Dalszą naukę kontynuowała w Zespole Szkół Muzycznych im. Feliksa Nowowiejskiego w Szczecinie, w klasie profesora Artura Cieślaka. W tym czasie swoje umiejętności doskonaliła na ogólnopolskich i międzynarodowych kursach oraz warsztatach pod kierunkiem wybitnych profesorów, między innymi brała udział w największym w Europie Letnim Kursie Pianistycznym dla uczniów i nauczycieli fortepianu, pod kierunkiem profesora Krzysztofa Rynkiewicza. Wielokrotnie uczestniczyła w międzynarodowych warsztatach kameralistyki fortepianowej.

W roku 2016 ukończyła Akademię Sztuki w Szczecinie, w klasie profesor Sylwii Fabiańczyk-Makuch. Zdobywając przy tym tytuł absolwentki dyrygentury chóralnej.

Posiada wieloletnie doświadczenie pedagogiczne i sceniczne. Organizuje liczne koncerty, warsztaty oraz szkolenia muzyczne. Wielokrotnie uczestniczyła w konferencjach naukowych oraz warsztatach z emisji głosu, propedeutyki scenicznej, aktorstwa oraz psychologii muzyki.
Od sześciu lat prowadzi własną praktykę nauczania oraz pracuje w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia w Świnoujściu. Nauka gry na pianinie z Paulą naszej szkole muzycznej w Szczecinie to prawdziwa przyjemność.

Koszt lekcji pianina w Szczecinie – 60 zł (60 min)