Lekcje Śpiewu Szczecin

Lekcje śpiewu kierowane są do dzieci, młodzieży i osób dorosłych.
Z naszą profesjonalną kadrą mogą pracować zarówno profesjonaliści i amatorzy.

Lekcje śpiewu prowadzą profesjonalni trenerzy wokalni:

INDYWIDUALNA NAUKA ŚPIEWU W SZCZECINIE

mgr Sandra Jakubowiak

nauka śpiewu szczecinWokalistka, pedagog, dyrygent, twórca tekstów, kompozytorka oraz socjolog. Pracuje w Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi – w zakładzie Wokalistyki Estradowej.
Ukończyła Akademię Muzyczną w Katowicach na kierunku Jazz i muzyka estradowa (specjalność: wokalistyka jazzowa), Akademię Muzyczną w Bydgoszczy na kierunku Jazz i muzyka estradowa (specjalność: wokalistyka jazzowa), Akademię Sztuki w Szczecinie na kierunku Edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej (specjalizacja: prowadzenie zespołów jazzowych i muzyki rozrywkowej z wokalistyką jazzową). Jest również absolwentką Studia Wokalistyki Estradowej w Katowicach, Międzywydziałowego Studium Pedagogicznego (Akademia Muzyczna w Bydgoszczy), Międzywydziałowego Studium Pedagogicznego (Akademia Muzyczna Katowicach) oraz Uniwersytetu Szczecińskiego na kierunku Socjologia.
Laureatka konkursów i festiwali wokalnych rangi ogólnopolskiej a także wielokrotny wykładowca warsztatów ogólnopolskich i międzynarodowych. Brała udział w różnorodnych konferencjach i publikacjach oraz prowadziła wiele szkoleń rozwojowych. Jej pasją jest psychologia głosu w kontekście emisyjnym oraz nauka śpiewu.
Juror konkursów wokalnych. Jej podopieczni zdobywają laury na festiwalach rangi ogólnopolskiej, międzynarodowej i wojewódzkiej.
Prowadziła warsztaty wokalne ze znamienitymi pedagogami m.in. Grażyną Łobaszewską czy Beatą Bednarz. Jest członkiem International Voice Teachers Of Mix. Więcej infomacji na stronie internetowej – sandrajakubowiak.com

Koszt lekcji śpiewu – 70 zł (45min)

mgr Marika Bocewicz

Pedagog, wokalistka, autorka tekstów, współpracująca z wieloma zespołami muzyki lekcje śpiewu szczecinrozrywkowej. Nauka śpiewu jest jej pasją. Samym śpiewem zajmuje się od najmłodszych lat. Studentka Akademii Muzycznej im. G. i K. Bacewiczów w Łodzi na kierunku Wokalistyka estradowa. Finalistka oraz laureatka wielu konkursów rangi wojewódzkich oraz ogólnopolskich w tym Konkursu na Interpretacje Piosenek Marka Grechuty na Grechuta Festival oraz Ogólnopolskiego Przeglądu Piosenki Rosyjskiej. Jest uczestniczką wielu kursów, konferencji oraz warsztatów muzycznych prowadzonych m.in. przez Sandrę Jakubowiak, Anię Szarmach, Olę Nowak, Parycję Zarychtę. W swoim życiu stawia na pasję jaką jest śpiew w muzyce rozrywkowej, bardzo płynnie poruszając się w różnorodnych stylistykach.

Koszt lekcji śpiewu- 60 zł (45 min)

Paulina Stawiarska

Wokalistka, pedagog, dyrygent. Uwielbia pracę nad emisją głosu oraz naukę śpiewu dla lekcje śpiewu szczecindzieci. Ukończyła Akademię Sztuki w Szczecinie na kierunku Edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej (specjalizacja: prowadzenie zespołów jazzowych i muzyki rozrywkowej z wokalistyką jazzową, dyrygentura chóralna). Jest laureatka konkursów i festiwali wokalnych rangi ogólnopolskiej i wojewódzkiej. Brała udział w projekcie Akademia Chóralna- Śpiewająca Polska oraz w projekcie „Pośpiewaj mi mamo, pośpiewaj mi tato”. Pracuje w Szkole Podstawowej jako nauczyciel muzyki oraz zajęć artystycznych.

koszt lekcji śpiewu – 60 zł (45 min)